Multirégió Budapest, Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Hajdú-Bihar, Heves
Helység: Szolnok
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: Bau Horizont Kft

Szolnok vagy vonzáskörzetéből keresünk alkalmazotti munkaviszonyba útépítéshez ,térburkolat építéshez kőművest burkolót ill útépítő szakembert segedmunkást meglévő brigadjainkhoz! Feltetel jozan életmód videki munka vallalasa heti hazajárással!
Esetleg brigádok jelentkezését is várjuk de nem vallalkozokent alkalmaznank hanem sajat állomanyban!
Folyamatos hosszútávú munka , országos kivitelezési munkák.
Jelentkezni a bauhorizont@gmail.com email címen vagy telefonon lehetséges.
Köszönöm
Feladás dátuma: január 24. 11:42.

Kapcsolatfelvétel