Tulajdonságok

Országos
Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: mds

Csőfestőket és ipari festőket keresünk csőhidak korrózióvédelmi feladatainak ellátására!

Ezen kívül keresünk még lakatos jellegű munkák elvégzésére, csőbilincsek cseréjére kézügyességgel megáldott, jó fizikummal rendelkező kollégákat.

Egész évben egy állandó hely Németországban.

Feltételek / elvárások

józan életvitel
megfelelő hozzáállás
3 hét tartós távollét vállalása
magasban (max 20 m) végzett munkára való képesség

Tapasztalat előny, de nem feltétel!

Bérezés: garantált alap + teljesítményarányos bónusz!

A feltüntetett bér magyar bejelentett bruttó!

Cégünk ingyenesen biztosítja a szállást, a kiutazást és a hazautazást minden alkalommal, a munkába járást, a szükséges védőfelszereléseket, biztonsági oktatásokat, vagyis mindent, ami a sikeres munkavégzéshez szükséges.

Jelentkezni ezen a felületen, kizárólag írásban lehet fényképes önéletrajz csatolásával, vagy az előző munkahelyek / tapasztalatok felsorolásával és egy fényképpel.

Érdeklődni ezen a számon lehet: 06 70 267 8099
Feladás dátuma: április 18. 16:27.

Kapcsolatfelvétel