Bruttó bér: 650 000 Ft / hó
Országos
Helység: Karcag
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Németországi munkára keresünk azonnali kezdéssel Tapasztalattal RendelkezŐ lakatos-hegesztő szakmunkásokat.

Cégünk 12 éve dinamikusan működik és folyamatosan fejlődik. Új munkatársunk számára teljes, bejelentett állást, kiemelt németországi és magyar fizetést, igényes szállást és hosszú távú perspektívát tudunk kínálni.

A Profi Hegesztő kft-nél jelenleg több mint 200 főállású szak és segédmunkás dolgozik. A legtöbben már az évek alatt komoly egzisztánciát tudott felépíteni.

Elvárás a szakmai tapasztalat, józan életmód és előny a német nyelvtudás. A sikeres próbamunka után azonnali hosszútávú munkaszerződést kötünk új kollégánkkal. Várjuk brigádok jelentkezését is!

Jelentkezni Szűcs István ügyvezető igazgatónál telefonon lehetséges naponta 06.30 - 20.00-ig.

Telefon: 06 70 245 8911

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel