3 db
Sürgős!

Tulajdonságok

Országos
Helység: Karcag
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Németországi munkára keresünk azonnali kezdéssel Tapasztalattal RendelkezŐ lakatos-hegesztő, Illetve CO HegesztŐ szakmunkásokat.

Cégünk 12 éve dinamikusan működik és folyamatosan fejlődik. Új munkatársunk számára teljes, bejelentett állást, kiemelt németországi és magyar fizetést, igényes szállást és hosszú távú perspektívát tudunk kínálni.

A Profi Hegesztő kft-nél jelenleg több mint 200 főállású szak és segédmunkás dolgozik. A legtöbben már az évek alatt komoly egzisztánciát tudott felépíteni.

Elvárás a szakmai tapasztalat, józan életmód és előny a német nyelvtudás. A sikeres próbamunka után azonnali hosszútávú munkaszerződést kötünk új kollégánkkal. Várjuk brigádok jelentkezését is!

Jelentkezni Szűcs István ügyvezető igazgatónál telefonon lehetséges naponta 06.30 - 20.00-ig.

Telefon: 06 70 245 8911
Feladás dátuma: október 19. 17:41.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel