Tulajdonságok

Országos
Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos

Németországi munkavégzésre (Stuttgart környékére) keresünk nagy méretű gépalkatrészeket gyártó céghez németül beszélő lakatost 6-10 fős csoport élére.

Kezdés: 2018.04.03.

Elvárások:
-rajzolvasás
-szakmai tapasztalat
-német nyelvtudás (teszteljük)
-talpraesett, határozott személyiség

A fényképes önéletrajzokat várjuk az agnes.acs@wig-metall.com email címre.
További információ:
Ács Ágnes
Tel.: +36 70 933 4115
Web: www.wig-metall.com
Feladás dátuma: március 23. 15:05.

Kapcsolatfelvétel