Tulajdonságok

Országos
Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos

Németországi műhelymunkára keresünk 1 fő lakatost CO hegesztési ismerettel.

Feladatok, elvárások:
-rajzról összeállítani a munkadarabot
-az összeállított munkadarab lehegesztése, majd lefesteni (ecsettel, hengerrel)

Munkakezdés: 2018.04.03.
Szlovák bejelentés!

A fényképes önéletrajzokat várjuk a dora.czapko@wig-metall.com email címre.
További információ:
Czapkó Dóra
06 70 624 1174 (H-P 8:00-16:00)!!!!
Web: www.wig-metall.com
Feladás dátuma: április 18. 09:17.

Kapcsolatfelvétel