Nemzetközi gépjárművezető, kamionsofőr állás

Feladás dátuma:

ma, 11:44
Üzleti felhasználó

nem igényel

Cégnév:
BI-KA Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Csatlakozz a BI-KA csapatához Nemzetközi gépjárművezetőként!

Több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező, stabil hátterű és megbízható, flottáját folyamatosan bővítő vállalat, a BI-KA Logisztika Kft., CE jogosítvánnyal rendelkező gépjárművezető munkatársakat keres nemzetközi viszonylatra Szolnok telephelyi kiindulással.

Ami Nálunk biztosított Számodra:
Elérhető fizetés: Nettó 750.000 Ft 1.100.000 Ft
Munka típusa: Nemzetközi sofőrállás, nyerges ponyvás szerelvénnyel
Munkavégzés helye: az Európai Unió területe
Választható munkarendek: 1 hetelős váltós, 2/45-ös, 2/1-es, 3/1-es és 4/1-es munkarendek

Azért érdemes nálunk dolgoznod, mert:
-a fix napidíjon felül km bónuszban is részesítünk
-az 1. ledolgozott éved után törzsgárda bónuszt biztosítunk
-térítjük a munkába járás költségét
-minden hónap 10-ig elutaljuk a fizetést
-megegyezés szerinti, választható munkarendet biztosítunk
-modern Scania, Mercedes, DAF, MAN gépjárművekből álló flottával rendelkezünk
-átjárhatóságot biztosítunk az egyes munkarendek között

Mire van szükséged a jelentkezéshez?
-PÁV III. igazolásra
-GKI igazolványra
-Digitális gépjárművezető kártyára
-előny, ha rendelkezel 40 tonnás tapasztalattal

Hogyan jelentkezhetsz?
Telefon:
Mail:

Jelentkezz és légy tagja dinamikusan fejlődő csapatunknak!

Hirdetés azonosító: 150937447

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 9 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!