Tulajdonságok

Országos
Helység: Jászberény
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Jászberényi partnercégünk felvételt hirdet ,betanított munkára és operátori pozícióra ,2 műszakos munkarendbe .
Azonnali belépéssel!
+ havi búnusz : 17ezer
+ cafeteria: 12 ezer
+ előleg
+ ingyenes buszjárat: Jászapáti , Jászladány, Jászkisér, Kőtelek, Tiszasüly, Tarnaszentmiklós,Heves, Tarnaörs, Visznek, Jászárokszállás, Jászberény,Tiszanána, Jászboldogháza, Szolnok, Zagyvarékas, Szászberek, Jászalsószentgyörgy, Újszász, Jászszentandrás,Cegléd, Tápiószőlős, Újszilvás, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Szentmártonkáta, Nagykáta, Abony, Portelek, Medgyes pele, Újerdő, Tápióbicske, Tápiószentmárton, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Szentlőrinckáta, Alattyán, Jászfényszaru, Kunhegyes, Fegyvernek, Örményes, Szapárfalu, Törökszentmiklós, Szajol, Tiszatenyő, Kengyel
Érdeklődjön! +36706086252
Feladás dátuma: május 31. 12:37.

Kapcsolatfelvétel