Összeszerelő munkatárs

Bruttó bér:

400 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 18., 12:05
Üzleti
Multirégió
Heves

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
ĐORIZON Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Gépkezelő

Nagyfrekvenciás és száloptikás megoldásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkavállalókat.

Hogy ez mit is jelent?

Minden ami kábel vagy elektromos vezeték. Például mobiltelefonhoz töltőkábel, adatátviteli kábel (HDMI, USB), hosszabbító, autó elektronikai kábel, vagy orvosi elektornikai eszközök kábelei.

Szeretnél egy családias hangulatú csapatba tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget?
Akkor a Jászárokaszállási gyár téged vár!

Főbb feladatok, munkák:

- Termékek gyártása, összeszerelése munkautasítások alapján
- Vizuális ellenőrzés
- Elkészült termékek csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Általános iskolai végzettség
- Jó látás és kézügyesség
- 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag (Bruttó 400.000 Ft kereseti lehetőség)
- Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
- Családias hangulat, összetartó kollégák
- Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Ingyenes bejárási lehetőség a következő településekről:
Abasár, Alattyán, Atkár, Átány, Boconád, Boldog, Detk, Ecséd, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyössolymos, Halmajugra, Hatvan, Heves, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászfényszaru, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jászszentandrás, Jásztelek, Karácsond, Lőrinci, Nagyfüged, Nagykáta, Pély, Petőfibánya, Pusztamonostor, Rózsaszentmárton, Selyp, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Szücsi, Tarnabod, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Visznek, Zaránk, Zagyvaszántó

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147157751

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Dhorizon

DHORIZON WORLD Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód