Tulajdonságok

Országos
Helység: Jászberény
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Villamosmérnök
Cégnév: Get Work Trend Kft

Világszinten ismert és elismert gyártópartnerünkhöz keresünk tapasztalt vagy akár pályakezdő villamosmérnököt, angol nyelvtudással Jászberény vonzáskörzetébe.

Téged keresünk ha villamosmérnök diplomával rendelkezel de még nem feltétlen rendelkezel munkatapasztalattal.

Fontos számodra, hogy szakmai tudásodat egy stabil és kiszámítható, nemzetközi szinten is folyamatosan növekedő termelőcégnél alapozd meg?

Feladatok:

- Prototípusok előkészítése, a gyártott termékek továbbfejlesztése
- Tervezési és összeszerelési feladatok a mindenkori munkabiztonsági előírások, vevői elvárások figyelembevételével
- Aktív részvétel a készülékek tesztelése és a teszteredmények kiértékelése során
- Elektromos alkatrészek megtervezése
- A meglévő készülékek átalakítása a piaci igények szerint
- A készülékek jóváhagyatása

Amit a cég kínál:

- Szakmai és emberi támogatás
- Hosszútávon stabil és kiszámítható állás
- Plusz juttatások
- Családias, összetartó közösség
- Céges járat a környező településekről

Ha szeretnél többet megtudni az állásról, keress bizalommal!

Juhász Péter
HR Tanácsadó
peter.juhasz@getwork.hu
+36208528931
Feladás dátuma: május 30. 11:01.

Kapcsolatfelvétel