1 db
Egyedi ajánlat! Céges

Tulajdonságok

Helység: Szolnok
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Gépkezelő

Szolnoki, fémipari gyártással foglalkozó cég keres munkatársat plazmavágó gépkezelő pozícióba.

Feladatok:
- Plazmavágó gép kezelése
- Táblaterveken szereplő alkatrész legyártása, esetleges utómunkálatok elvégzése
- Alapvető karbantartási feladatok elvégzése ( lamella csere, fogyóalkatrész csere)
- Alkatrészek sorjázási-, tisztítási feladatainak ellátása

Elvárások:
- Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
- Középfokú műszaki végzettség
- Műszaki rajzolvasási ismeret

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Szolnok

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzokat várunk.
Feladás dátuma: július 13. 10:33.

Kapcsolatfelvétel