(Hirdetés azonosító: 79889832) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Jászberény
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: BE4 Heat Kft

Jászberényi raktárunkba, fiatalos csapatba keresünk munkatársakat fenti pozícióba, határozatlan időre

Azonnali kezdési lehetőség!

Munkaidő hétköznapokon 8-17óra között

Feladatok:
- áru összekészítés
- kimenő áruk ellenőrzése
- fizikai (kézi-gépi) anyagmozgatás
- raktár rendjének tisztaságának biztosítása

Elvárások:
- Önálló munkavégzésre képes és dolgozni akaró hozzáállás
- Jó fizikai állóképesség, és terhelhetőség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)
- Raktárosi tapasztalat

Amit ezért kínálunk:
- Versenyképes fizetés, megegyezés szerint.
- Biztos stabil munkahely és barátságos munkahelyi légkör.
-13. havi fizetés
-Karácsonykor 3 hetes szabadság

Kérem, amennyiben úgy érzi megfelel a leírtaknak úgy fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével küldje el a joraktaros@gmail.com e-mail címre.
Telefonon érdeklődni a 30/9958311-es telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: szeptember 10. 21:29.

Kapcsolatfelvétel