Tulajdonságok

Országos
Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Anyagmozgató
Cégnév: König Kft

Kecskemétre, autóipari céghez keresünk targoncás jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat.
Feltételek:
- személyes interjú
- OKJ-s jogosítvány
- erkölcsi bizonyítvány
- önéletrajz
- 18. betöltött életév
- 8 általános iskolai végzettség
- 3 műszakos munkarend

Amit biztosítani tudunk:
- ingyenes szállás, rezsi, albérletekben
- szükség esetén bérelőleg
- hazautazási támogatás
- havi 170-180 000 nettó kereset, műszakpótlék, 3. hónaptól cafeteria
- túlóra lehetőség, hétközi +50%, hétvégi +100% ( akár 250-300 ezer forint is megkereshető!)
- hosszú távú munkalehetőség, minden korosztály számára
Jelentkezni telefonon: 06 -30/ 22 98 377
Feladás dátuma: június 12. 07:40.

Kapcsolatfelvétel