Tulajdonságok

Helység: Szolnok
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
Cégnév: Milky Food Kft

Szolnoki telephelyű Tejfeldolgozó, tejtermékgyártó cég munkatársat keres szolnoki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása mellett.

Betöltendő állások:
Tejtermékgyártó csomagoló
Kutteres és pasztőrös tejtermék gyártó

Főbb feladatok:
A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, gyártás, a használt gépek, berendezések kezelése, beállítása
A technológiai előírások és kezelési utasítások betartása a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
Tejtermékgyártás során csomagolási feladatok ellátása
Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Elvárások
Minimum 8 általános iskolai végzettség.
szakirányú középfokú végzettség, hasonló területen, termelőüzemben szerzett tejipari tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a gugi.bettina@szolnoktej.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: június 21. 14:43.

Kapcsolatfelvétel