Adminisztrációs és értékesítői pozíció Roar by Generali

Feladás dátuma:

szept 30., 21:20

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Tanácsadó

Tapasztalat:
Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Leírás

MI A Roar?

A Roar az újgenerációs biztosítási tanácsadó hálózat: nemcsak érti az Y és Z generáció világát, de a szervezet maga is ilyen fiatal vállalkozókból áll.

A Roar újragondolja a tanácsadók tevékenységét, nem a régi, elavult rendszereket veszi alapul. A Generali Biztosító tagvállalataként egy startup frissességét éljük minden nap egy tőkeerős multi támogatásával.

Miért Álommeló Sokaknak A Roar?

Önállóan időbeosztás

Nálunk a magad ura lehetsz. Nem akkor dolgozol, amikor kell, hanem amikor szeretnél. Akkor jössz be az irodába, és akkor távozol, amikor neked tetszik. Kétórás ebédszünet? Simán belefér. Magadnak dolgozol, itt valóban szabad lehetsz.

Szabadon dolgozhatsz

Ez a világ legszabadabb biznisze. Akár a belvárost járva, akár egy frissítő balatoni fürdőzés közben vagy egy vidéki lagzin egy jó üzlet bárhol utolérhet. Ha jó vagy, akkor mindig dolgozol, de sosem érzed a klasszikus értelemben munkának, amit csinálsz.

Elérhető sikerek

Egy dinamikus karrierutat kínálunk számodra. Ha megvan benned a képesség, a Roarnál akár saját csapatot irányító vezető is lehetsz, de ha ez nem vonz, akkor maxold ki a tanácsadói ranglétrát, vagy válj mentorrá. Válaszd a Roar karrierprogramját, és bátran alakítsd magadra!

Kiemelt jövedelem

A fizetésednek nincs felső határa! Teljesítmény alapon kapod a díjazásod, és emellett teljesen kezdőként is támogatunk. Így az elejétől számíthatsz bevételre.

ITT Munka Van, Nem Munkaidő

Nem erőltetünk bele egy merev szervezeti hierarchiába. Ellenkezőleg! Egy dinamikus karrierutat kínálunk a számodra. Ha megvan benned a képesség, a Roarnál akár vezető is lehetsz. Cégünk nem köti meg hogy hol és mikor dolgozz,, nem szorít senkit munkaidőbe, nem erőlteti a dress code-ot és a fölösleges szabályokat.

Hozd Ki Magadból, AMI Benned Rejlik

Roar The World

Hirdetés azonosító: 150581566

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 13 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!