Tulajdonságok

Helység: Tatabánya
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pultos

Szolárium keres heti 40 órára,állandó hétköznap délutános munkaidőre,tatabányai lányt,esetleg fiút.(H-P:13-21)Feladata a gépek takarítása,az üzlet tisztántartása,vendégek kiszolgálása.A megfelelő munkaerő jól kummunikál,terhelhető,jó munkabírású,tiszta,ápolt,mosolygós ,dolgozni akaró személy.Vendéglátásban szerzett tapasztalat előny.Fényképes önéletrajzot várunk,értesítést csak az elbeszélgetésre behívottak kapnak.
Feladás dátuma: július 9. 18:25.

Kapcsolatfelvétel