(Hirdetés azonosító: 53565982) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Almásfüzitő
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Almásfüzitői MOL telephelyen dolgozó csapatba keresünk állandó vagyonőröket 12 órás, nappali és éjszakai feladatok ellátására, hosszú távú munkavégzésre. Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány (vagy mentesség) megléte kötelező. Munkaruhát és útiköltség térítést biztosítunk. Érdeklődni a 06-70/373-6133, vagy a 06-30/967-8998 telefonszámon, illetve fényképes önéletrajznak a vagyonoralmasfuzito@gmail.com e-mail címre történő megküldéssel lehet.
Feladás dátuma: augusztus 20. 13:02.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel