7 db

Tulajdonságok

Országos
Helység: Tát
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Személyszállító, Gépkocsivezető
Cégnév: krepcsik fuv-Ép kft

Krepcsik Fuv-Ép Kft. 2534 Tát, József A. u. 37. Komárom-Esztergom megyei cég keres: E kategóriás jogosítvánnyal és sofőrkártyával rendelkező, hetezésre tapasztalt tgk. sofőröket, magas kereseti lehetőséggel! Szép, újszerű Volvo FH12-es teherautóval kell dolgozni. Napi 15.000.-Ft!
Munkájára igényes, hosszú távra keresünk sofőröket.
Érd: Krepcsik Pál: 06 30/9340-236
Feladás dátuma: november 22. 14:05.

Kapcsolatfelvétel