Tulajdonságok

Helység: Tatabánya
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
Cégnév: Eurest kft

Leírás

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?
Jelentkezzen hozzánk:
Büfés-pénztáros kollégának (Tatabánya és Környe)

Munkaidő: heti 40 óra,
Helyszín: Tatabánya és Környei ipari park területén üzemelő Eurest étterem.

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk az eurest.tatabanya@gmail.com e-mail címre

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig 8:00-15:00-ig: 30/639-5437

Amiben számítunk Önre:
Kiírja és ellenőrzi az étterem napi árajánlatát az ártáblákon,
Elvégzi a napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatokat,
Tálalás (pultból való kiszolgálás), szendvicskészítés, kávéfőzés
Tételesen beüti a pénztárgépbe a vásárolt termékeket,
Folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket,
Gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról,
Lezárja a pénztárat és elkészíti a pénztárelszámolást a műszak végén.

Amit kérünk:
érvényes negatív mellkas röntgen lelet
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés
pontosság, alaposság,

Amit kínálunk:
korrekt munkakörülmények,
jól felszerelt konyha,
bejelentett munkahely,
kiszámítható munkarend,
fejlődési és előrelépési lehetőség,
munkaruha, étkezés.
Feladás dátuma: június 15. 14:44.

Kapcsolatfelvétel