Tulajdonságok

Helység: Esztergom
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Esztergomi telephelyünkre 24/48 időbeosztással vagyonőrök jelentkezését várjuk. Előnyt jelent hasonló területen szerzett munkatapasztalat de nem feltétel, akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok: személy- és teherporta forgalmának irányítása, ellenőrzése. Járőrözés, csekkolás. Kamionforgalom koordinálása alkalmanként.

Amit kínálunk : kulturált munkakörülmények, bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem.

Feltétel: érvényes vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga tanúsítvány (vagy mentesség).

Érdeklődni telefonon a 06304327826 számon vagy küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre.
Feladás dátuma: május 20. 19:07.

Kapcsolatfelvétel