Felvételre Keresünk Kőművest és Építkezésben jártas segédmunkást

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Kőműves

Feladatok
Teljes állásra, (napi 8óra munka és 1 óra ebédszünet), keresünk kőműves szakembereket, családi házak generál kivitelezéséhez, és felújítási munkálatokra sokrétű feladatokkal, alapozástól, a külső színezésig. Vasalás, betonozás, vízszigetelés, falazás, hőszigetelés, állványozás és nemesvakolat készítési is szerepel a leendő feladatok között. Előny, ha jól tud csapatban dolgozni. Folyamatos, hosszú távú megbízható, bejelentett munkalehetőség.
Elvárások
Pontos munkavégzés
Megfelelő szintű munka-és teherbírás
Aktuális építőipari kézi gépek ismerete
Precizitás, önálló munkavégzés
Fizikai állóképesség
Tapasztalat családi házak építésében
Önálló munkavégzés, falazás, szigetelés, vasalás, betonozás területén

Előnyt jelent
Jó kommunikáció
Szakmabeli végzettség
Jogosítvány
Amit kínálunk
Folyamatos munkalehetőség, pontos kifizetés. Folyamatos, hosszú távú megbízható, bejelentett munkalehetőség
Cég információ
Komárom és környékén családiházak generálkivitelezésével felújítási munkálatokkal foglalkozunk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144708727

Jófogás alkamazás QR kód