Gazdasági vezető kerestetik

Feladás dátuma:

ápr 9., 13:33
Üzleti
Multirégió
Komárom-Esztergom

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Pénzügyi vezető

Üdüléssel, táborozással foglalkozó alapítvány hosszú távra keres gazdasági vezető munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok:
- vezető segítése, feladatok koordinálása
- riportok, jelentések elkészítése, aktualizálása
- árajánlatok, megrendelések előkészítése
- áru megrendelése és fogadása
- ÁNTSZ, Hccp szabályok folyamatos követése és betartása
- kapcsolattartás dolgozókkal, munkájuk koordinálása
- számlázás és egyéb pénzügyi feladatok elvégzése

Elvárások:
- vendéglátó-ipari tapasztalat és képesítés
- önálló munkavégzés
- alapvető számítástechnikai ismeretek (word, excel, levelezési programok, egyéb nyilvántartási programok)
- élelmezésvezetői képesítés előny

Munkavégzés helye: Tata Ifjúsági Tábor

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével e-mailben bérigény megjelöléssel ( címre)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146941755

Jófogás alkamazás QR kód