8 db

Tulajdonságok

Helység: Esztergom
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Tóth & Tóth & Tóth Kft

Munkatársakat keresünk Esztergom Főterén, a Széchenyi téren lévő gyorsétterembe.

Munkavégzésre helye: Esztergom, Széchenyi tér 13.

Feladatok:
Rendelések felvétele, elkészítése (szendvics, hamburger, tészták, saláták összeállítása a receptúrák szerint), kasszázás, pult, vendégtér folyamatos tisztán tartása munkatársakkal együttműködve, nap végi takarítás, s egyéb esetenkénti - az üzletvitellel kapcsolatos - feladatok ellátása utasÍtás szerint.

Kezdés: azonnal (interjú után próbanapok előzik meg!)

Feltételek: Egészségügyi kiskönyv beszerzése

Az esetleges angol nyelvtudás előnyt jelent.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal személyesen vagy a tandkftallas@gmail.com címen.
Pályakezdők is jelentkezhetnek!

Ha a környezetedre, s a kezed közül kikerülő munkára egyaránt igényes és a vendéglátást Te is a szívügyednek érzed: szeretsz és tudsz is emberekkel foglalkozni, de sokszor egy óriáspanda türelmével rendelkezel - köztünk a helyed!
Rád várunk!
Feladás dátuma: június 7. 18:00.

Kapcsolatfelvétel