Jegyellenőr, forgalmi ellenőr (munkanapokon 10h/nap)

Bruttó bér:

2 260

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 5., 09:31

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Hórusz-Global Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Jegyellenőr

Jegyellenőr munkakörben hirdet felvételt A Hórusz-Global Kft., a T-Busz Kft. menetrend szerint közlekedtetett autóbuszjáratainak forgalmi, illetve kereskedelmi ellenőrzésére, tatabányai vagy közvetlen vonzáskörzetében élő jelentkezők számára. Az ellenőri tevékenység munkanapokon, 2 műszakban, heti váltásban végzendő. Szabad, illetve munkanapokon nincs munkavégzés.

Amit kínálunk:
- nettó 1500 Ft/h + jutalék (megközelítőleg havi nettó 300.000.-400.000.-)
- szabadság, betegállomány törvény által előírt kifizetése
- 2 munkanapos elméleti képzés, és további 1 hónap gyakorlati/betanulási program, tapasztalt munkatársaink felügyelete mellett, napi munkavégzés keretében.
- szakmai képzéseket, oktatásokat díjmentesen biztosítjuk.
- képzési időre is alapbér, illetve ezen felül, teljesítmény orientált versenyképes bérezés.
- hosszútávú, tartós kereseti lehetőség.
- vidéki lakhely esetén utazási költség hozzájárulás, a helyi autóbuszjáratokra díjtalan utazást biztosítunk.

Amit elvárunk:
-büntetlen előélet igazolása, erkölcsi bizonyítvány.
-ápolt, rendezett megjelenés.
-olvasható kézírás.
-jó kommunikációs, illetve probléma megoldó készség (intézkedés kulturáltság).

Jelentkezését, "Jegyellenőr" munkakör megjelölésével, elektronikusan várjuk, arcképes, szakmai önéletrajz megküldésével, az címre.
Érdeklődni, a hirdetésben megadott telefonszámon, munkanapokon 10.00-16.00 óráig.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146679258

Jófogás alkamazás QR kód