Céges
Feladás dátuma: szeptember 17. 18:48. Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 220 000 Ft / hó
Helység: Komárom
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Személy és vagyonőr kollégánkat keresünk alkalmazotti jogviszonyba komáromi telephelyre..
Elvárásaink:
- kulturált megjelenés,
- érvényes vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga,
- ügyfélközpontú szemlélet,
Amit kínálunk:
- Bejelentett alkalmazotti jogviszony
- Fizetett szabadság és betegszabadság
- Munkába járás költségtérítése
- Béren kívüli juttatás
ingyenes banki számlavezetés lehetősége,
kedvezményes mobil telefon flottacsomag családtagoknak is,
munkavállalóink gyermekei részére nyári táborozás,
iskolakezdési támogatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a guarding.allas@hu.g4s.com email címen lehet, a telephely megjelölésével

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel