(Hirdetés azonosító: 85720417) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 5  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Tata
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: IFK-Ampron Kft

Leírás

Kiemelt bérezés, magyarországi munka

Exkluzív composit kerámia úszómedencék gyártásával és kivitelezésével foglalkozó uszodatechnikai cég keres önállóan dolgozni tudó kőművest, burkolót kiemelt bérezéssel, hosszú távú, folyamatos munkára.

Elérhető fizetés: 2.000 - 2.500.-Ft/óra nettó órabér, munkaóra nyilvántartás alapján, vagy havi fix fizetés + teljesítményarányos jutalék a befejezett munkák után.

Biztosítunk továbbá:
- munkaruhát + egyéni védőfelszerelést,
- céges autót, telefont,
- havi tömegközlekedés (bérlet) hozzájárulást,
- vidéki munkavállaláshoz albérlet-térítési lehetőséget,
- saját gépkocsi használat megtérítését.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Burkolásban jártas kőműves,
- 4-5 fő munkavállaló irányításában való jártasság,
- Kreatív, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:
- attraktív és biztos munkahely,
- 8 órás munkavégzés,
- teljesítményorientált kiemelt bérezés,
- szabadság elszámolása.

Szükséges tapasztalat:
- burkolásban szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:
2890, Tata Ipari park
illetve országosan

- (fényképes) önéletrajzzal, melyet kérünk elküdeni az
info@ampron.hu e-mailcímre
- telefonon : Maczkó Tamás : 30/237-08-73.
Feladás dátuma: november 23. 17:24.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel