Tulajdonságok

Helység: Nagyigmánd
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Mezőgazdasági munkás

Elege van a három műszakból? Szeretne hosszú távon, fiatalos környezetben jó fizetésért dolgozni?
Ha igen, a Szákszendi Sertéstelep munkaerőt keres az alábbi feladatok ellátására:
Sertésgondozó
Fiaztatói gondozó
Délutános fiaztatós
Éjszakai fiaztatós
Karbantartó
Inszeminátor - felcser

Elvárásaink: terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság, precizitás, bejáráshoz gépjármű, jogosítvány

Amit biztosítunk: 140-170 ezer forintos fizetés, munkaruha, munkacipő, 13. havi juttatás, ebédidőt nem kell ledolgozni!

Házaspárok jelentkezését is várjuk, szükség esetén lakhatást is tudunk helyben biztosítani!

Érdeklődni lehet: Varga Tamás 06 30/727-7326-os telefonszámon
Feladás dátuma: május 23. 11:21.

Kapcsolatfelvétel