Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 7  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft Bruttó bér: 0  Ft

Tulajdonságok

Országos
Helység: Esztergom
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Hun Metaltechnik Kft

Németországi munkára keresünk önállóan dolgozni tudó lakatos szakmában jártas összeszerelő segédmunkást.
Német nyelv ismeret közép fokon követelmény.
Részletes felvilágosítá a +49/1721693895ös telefonszámon.
Jelentkezésüket és szakmai önéletrajzukat a hunmetaltechnik@gmail.com e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: május 18. 18:48.

Kapcsolatfelvétel