Tulajdonságok

Országos
Helység: Oroszlány
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Minőségellenőr

Oroszlányba keresünk betanított gyári munkára munkavállalókat.
A munkafeladat minőségellenőrzés illetve operátori feladatok ellátása. Betanított munka, mindent leoktatnak.
Több műszakos munkarend van, túlóra lehetőséggel!

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Bejelentett munkaviszony
- Kiemelkedő bérezés (Akár nettó 200.000.-Ft)
- Havi fizetés legkésőbb minden hónap 10.-ig
- Kimagaslóan jó gyári környezet

Amit elvárunk:
- Monotonitástűrés
- Megbízhatóság, pontosság
- Jó kézügyesség
- Jó látás (színtévesztés kizáró ok)
- Gyárban szerzett tapasztalat nem elvárás, de előny

Jelentkezni minden nap +36706321998 telefonszámon, a hr.trimotive@gmail.com-os email címen vagy itt az oldalon.
Feladás dátuma: április 19. 10:30.

Kapcsolatfelvétel