Sürgős!

Tulajdonságok

Helység: Komárom
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Szakács

Fiatal palyakezdö illetve tapasztalt szakacsokat keresünk nemetorszagi ettermünkbe Azonnali Kezdessel.

Nyelvtudas nem szükseges,mivel csak magyarok dolgoznak nalunk!

Jelentkezes: Fenykepes Öneletrajzal az altcochem56812@freemail.hu-n
illetve a 00491604887317-es telefonszamon.

Fizetes: 1800Euro+ Teljes ellatas

Hely:
Cochem település Németországban, Rajna-vidék-Pfalz tartományban talalhato.Triertől északkeletre, a B49-es út mellett, a Mosel-völgyében fekvő település.
Feladás dátuma: július 13. 14:01.

Kapcsolatfelvétel