Személy és Vagyonőr állás azonnali kezdéssel

Bruttó bér:

1 450

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Leírás

Almásfüzitői Stabil munkalehetőség azonnali kezdéssel,

Almásfüzitői telephelyre teherportai BE-Ki léptető-végpont ellenőr, illetve járőr munkakörbe, kommunikatív,
kizárólagosan számítógép kezelésében jártas, rendezett papírokkal rendelkező vagyonőr kollégákat keresünk,
nagy múltú vagyonvédelmi céghez főállású bejelentéssel.

Nettó órabér: 1450 Ft-int
Havi teljesített napok száma : 20-22 nap
Havi ősz óraszám : 240 264 óra
A munkabér kifizetése minden hónap 10.-ig, Bankszámlára történő utalással
Utazási hozzájárulás.

Formaruha a cég által térítés mentesen biztosított

Szolgálatban töltött munka idő :
12 órás, váltott műszak nappal és éjszaka váltakozásával folyamatos munkarendben.
Kereten felüli óraszám vállalására lehetőség biztosított
Kiszámítható jövedelem, tervezhető szabadnapok

24/48-as szolgálat nem lehetséges
Számítógép kezelésében nem jártas, illetve rendezetlen papírokkal rendelkezőket nem tudunk foglalkoztatni

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 139360790

Jófogás alkamazás QR kód