Takarítói állás - Esztergom

Bruttó bér:

300 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Wixter Line Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Esztergomi telephelyre keresünk takarítói beosztásban teljes munkaidőben 8 órás munkavégzéssel kollégát azonnali kezdéssel, a környékről történő munkába érkezés vállalati busszal megoldott, munkaruhát biztosítunk.
Ukrán illetve szlovák kettős állampolgár is jelentkezhet hirdetésünkre.
Jelentkezését várjuk e-mailben a e-mail címen vagy telefonon.

Adatkezelési tájékoztatás önéletrajz küldése esetén:
A jelentkezésben megadott adatait a meghirdetett pozícióra való jelentkezések nyilvántartása és adminisztrációja céljából, az érintett hozzájárulása alapján kezeljük, az adatokhoz a HR vezető fér hozzá. A meghirdetett pozícióra való felvétel hiányában a felvétellel kapcsolatos döntést követően az adatokat haladéktalanul töröljük, kivéve, ha hozzájárulását adja szakmai anyaga 6 hónapig történő tárolásához, későbbi munkalehetőség felkínálása céljából. A jelentkezésében kérjük, kifejezetten nyilatkozzon arról, hogy hozzájárul a jelentkezésben és önéletrajzában található személyes adatainak fenti célú kezeléséhez. Kifejezett hozzájárulás hiányában jelentkezését sajnos nem tudjuk figyelembe venni, önéletrajza és jelentkező levele azonnali törlésre kerül jogszabályi kötelezettségünk alapján.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145278351

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód