Bruttó bér: 200 000 Ft / hó
Multirégió Pest
Kerület: VII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Office Cleaning Kft

Budapesten, a Deák tér közelében lévő Hostelbe felveszünk 8 órás takarítót.
Munkaidő: 7.30 -15.30 (beosztás szerint hétvégi munkavégzés is van)
Feladatok:
- ágynemű húzás
- textíliák mosása, kezelése
- vizesblokkok rendben tartása
- portörlés, felmosás, leszemetelés

Bér: nettó 800Ft/óra

racz.andrea@savingproject.hu

További információ: 0670 77 888 07

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel