10 db
- 20 %

Tulajdonságok

Országos
Megye: Nógrád
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Izland
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Starfskraftur.is

Lakatosokat keresek konténeker javításához. Egy konténerek, trailerek javításával foglalkozó céghez keresek izlandra embereket. 3-4 embert keresek, legalább egyikük muszály, hogy beszéljen angolul. Kezdés szeptember vége/október eleje.

Általánosságban minden szakterületről keresek embereket, villanyszerelők, kőművesek, burkolók, ácsok, asztalosok jelentkezését is várom. Főleg angol nyelvtudással van legnagyobb esély a munkára.

Munkavégzés helye: Reykjavík.
Jó fizetés, szállás, repjegy, jó munkakörnyezet.

Jelentkezés: http://starfskraftur.is/jelentkezes/
Feladás dátuma: szeptember 26. 00:55.

Kapcsolatfelvétel