Tulajdonságok

Multirégió Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom
Megye: Nógrád
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Oczot Intertrans Kft

Belföldi munka végzésre keresek gk.vezetőt nyerges szerelvényre.
C,E kat.jogosítvány Gki kártya megléte szükséges.
Hétfőtől - péntekig dolgozunk raklapos árút szállítunk.
Telephelyünk Gyálom van. De állhat a kocsi Önnél is megfelelő feltételek teljesülése esetén.
Innen indulunk ide érkezünk.
Részletek telefonon : 06 30 341 8323
Feladás dátuma: október 15. 20:04.

Kapcsolatfelvétel