Multirégió Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád
Helység: Salgótarján
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Newworks

Azonnali kezdéssel keresünk bányaipari gépek gyártására nagy gyakorlattal rendelkező Co hegesztőket (próba hegesztés szükséges PF 15mm tompafüggő varrat) és műszaki dokumentációról önálló munkavégzésre alkalmas szerkezetlakatosokat illetve gyakorlattal rendelkező CNC forgácsolókat horizont megmunkáló központra.

Amit nyújtunk:
-megfizetett szakmunkás bérezés 1400-2000
-normális körülmények műhely munka
-egész évben túlóra lehetőség+ bónusz
-Heti 30 000 Ft előleg
-Egyedi albérletek 1 fő 1 szoba 100% támogatott
- utazás támogatás ( 60-70km-ig )100% -ban
-egyedi termékek gyártása, lemezvastagság 20-80mm-ig
Feladás dátuma: október 18. 12:15.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel