Kamionsofőrt keresünk raklapos áru szállítására Csak Belföld!

Bruttó bér:

550 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 25., 16:17
Üzleti
Multirégió
Heves, Nógrád, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

nem igényel

Cégnév:
Zsember-i-ker Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Pest,- Nógrád és Heves megyében 7 telephellyel rendelkező építőanyag kereskedés keresi új sofőrjét a telephelyek áruellátására, akár beugrós, akár teljes munkaidőben.

Téged keresünk ha rendelkezel:
- C+E kategóriás jogosítvánnyal,
- GKI kártyával
- digitális tachográf kártyával
- szóló-pótos vagy nyerges szerelvényen tapasztalattal
- önálló munkavégzési képességgel

Első sorban Rétság, Balassagyarmat, Salgótarján, Verőce, Vác környéki sofőröket keresünk, jelenlegi hosszan tartó betegség miatti megüresedésre.

Akár nyugdíjasok vagy pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A józan életvitel és az igényesség feltétel!

Előnyt jelent az autóra szerelt darukezelési bizonyítvány.

A munka főként raklapos áruszállítás, esetenként nyerges billencsezés szóródó anyag terítésével.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a e-mail címen adhatja le, egy fényképes önéletrajz megküldésével. Az állásról bővebb információt a -ös telefonszámon kaphat.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145749221

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Zsemberi Ferenc

Trio Transportbeton Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód