(Hirdetés azonosító: 80362130) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Salgótarján
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Sofőr

Zöldség-gyümölcs kereskedelemmel foglalkozó cég keres Salgótarjáni telephelyére, Azonnali kezdéssel, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrt.
Olyan jelentkezőket várunk,akiknek nem jelent problémát a néha éjjeli, illetve hétvégi munkavégzés.
Tud csapatban dolgozni,terhelhető,nagy munkabírású.
Szereted a pörgést és szeretsz fiatalokkal, jó hangulatban dolgozni, akkor itt a helyed.

Feladatok:
-Tehergépkocsi vezetése
-Megrendelt áruk ütemezett kiszállítása

Elvárások:
-B kategóriás jogosítvány
-Saját személyautó, a telephelyre való kiutazáshoz
-Rugalmasság,pontosság, megbízhatóság

Előny:
-Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit ajánlunk:
-Versenyképes fizetés
-Családias légkör
-Stabil,hosszútávú munkahely
-Bejelentett, kiszámítható jövedelem

-Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet: szekeresgabor85@gmail.com vagy az alábbi telefonszámon lehet: 06/20-203-8612
Feladás dátuma: augusztus 1. 09:11.

Kapcsolatfelvétel