(Hirdetés azonosító: 36695358) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Erdőkertes
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Hegesztő

AWI hegesztőt keresünk németországi, hosszú távú munkavégzésre műhelymunkára azonnali kezdéssel.
Csak érvényes minősítéssel.

Jelentkezéséhez kérjük mindenképpen mellékelje fényképes önéletrajzát.

A munkavégzés helye: Stuttgart környéke, ill. Ludwigshafen
Munka típusa: újépítésű épületben fűtési, hűtési szénacél csővezetékek kiépítése változó átmérőben ill. műhelymunka

Email: santorohrbt@gmail.com
Tel. 06 30 8397705

Elvárások:

-pontos, precíz, önálló munkavégzés
-ellenőrzött varratok (röntgen vizsgálat)
-érvényes minősítés szénacélra

Előny, de nem feltétel:

- jogosítvány, saját gépkocsi
- német nyelv ismerete
Feladás dátuma: szeptember 18. 10:09.

Kapcsolatfelvétel