Tulajdonságok

Multirégió Budapest
Helység: Gyömrő
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető
Cégnév: Balance2000 Kft

Leírás

Feladatok:
A vevők gyors és szakszerű kiszolgálása, tanácsadás.
Webshopból érkező rendelések kezelése.
Pénztárgép és számlázó/készletező program kezelése.
Bevételezések, kiadások adminisztrálása.
Árajánlatok készítése, kiadása és nyomon követése.
Rendelések kezelése és kapcsolattartás a beszállítókkal.
Rendelések feldolgozása, csomagok előkészítése, kapcsolattartás a futárszolgálattal.
Napi riportok készítése.
Egyéb kérések, panaszok kezelése, adminisztráció.
Webshop adminisztrátori feladatok elvégzése.
Marketing feladatok elvégzése (Google fiókkezelés, Adwords, Seo, Facebook fiókkezelés, hirdetések készítése és publikálása, stb.)

Elvárás:
Számítástechnikai érdeklődés, hw, sw ismeret.
Számítógép és Windows operációs rendszer készség szintű használata, file kezelési ismeretek.
Office programok ismerete.
Kereskedelmi beállítottság.
Vidám, türelmes, segítőkész, csapatjátékos személyiség,
Pontos, precíz munkavégzés.
Büntetlen előélet.
B kategóriás jogosítvány.

Előny:
Számítástechnikai eszközök kereskedelmében szerzett tapasztalat.
Rendszergazdai/rendszer adminisztrációs tapasztalat.
Web shop kezelésben és adminisztrálásban szerzett felhasználói gyakorlat.
Actual számlázó és készletkezelő program ismerete.
Angol nyelvtudás.
Saját gépjármű.
Amit kínálunk:
Munkavégzés hétköznapokon napi 9 óra, (9-18-ig, 1óra ebédszünettel), esetenként szombaton napi 3 óra.
Munkavégzés kellemes környezetben, vidám fiatalos csapatban, fejlődési lehetőséggel.
Munkaruházat
Gépkocsi használati hozzájárulás.
Hosszútávú munkalehetőség
Bérezés: Bejelentett alapbér + teljesítményarányos jutalékos rendszer.

Jelentkezni önéletrajzzal és pár soros motivációs/bemutatkozó levéllel alapbér igény megjelöléssel a job@balance2000.hu- n.
Feladás dátuma: február 14. 13:50.

Térkép

Cím: Pest
Gyömrő

Kapcsolatfelvétel