10 db
Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 1 038  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 750  Ft

Tulajdonságok

Helység: Gödöllő
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Fodrász

A tincses sziget gyermek élményfodrászat gödöllői üzletébe beugrós fodrász kollégát keres elsősorban délutáni és hétvégi munkavégzésre.

Elvárások:
Szakképzett végzettség
Gyakorlati tapasztalat
Gyermekcentrikusság
Kreativitás és ambíció
Kedves, nyitott, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség versenyképes fizetéssel (fix bér+prémium)
Kellemes és igényes munkahely
Vegyszermentes és minőségi termékek
Vidám, modern és tiszta környezet
Fodrászatunkban nem csak gyermek, hanem felnőtt hajvágással is foglalkozunk.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, akkor küldd el még ma fényképes önéletrajzodat e-mail címünkre: godollo@tincses-sziget.hu vagy hívj akár telefonon is: 06 20 9 606 609!
Feladás dátuma: április 26. 17:19.

Térkép

Cím: Pest
Gödöllő

Kapcsolatfelvétel