Bruttó bér: 900 Ft / hó
Országos
Helység: Gyál
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Adapt Kft

Dolgozz te is a kontaktlencse gyárban, magas kereseti lehetőségért! Akár azonnali kezdéssel is munkába lehet állni!

Amit nyújtunk:

- Céges buszjáratok az ország különböző területeiről
- Ingyenes Szállás lehetőséget tudunk biztosítani

- magas órabérezés

- MT alapján műszakpótlékok

- kiemelkedő Cafetéria

- Igényes munkakörnyezet

-Stabil, állandó jövedelem

Elvárások:
- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- 8. általános iskolai végzettség

+3670/3959664
otvos.csilla@adapt.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel