Állásajánlat Hölgyeknek és Uraknak: Asztalos /Asztalos segéd és Csomag

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Állásajánlat Hölgyeknek és Uraknak: Asztalos /Asztalos segéd és Csomagoló és egyéb betanított munka.
Szeretsz barkácsolni és kreatív munkára vágysz? Szigethalmi üzletünk csapatába várunk egy megbízható, hosszú távra szóló munkatársat asztalos vagy asztalos segédnek és csomagolónak.
Munkaidő: napi 8 óra, 7:00-15:20 között, 20 perc ebédidővel.
Bér: nettó 430 000 Ft/hó
Elvárásaink között szerepel a jó kézügyesség és a gyakorlati tapasztalat a barkácsolás területén.
Végzettség nem szükséges, a munkát helyben megtanítjuk.
Jelentkezni önéletrajz küldésével tudsz a következő email címen:
Ha nincs önéletrajzod, a levélben tüntesd fel a neved, életkorod, lakhelyed, végzettséged, szakmai tapasztalatod, jogosítvány meglétének tényét (ha van), és mellékelj egy fényképet és telefonszámot.
Itt a jófogáson sajnos nem áll módunkban jelentkezéseket fogadni csak email-ban. Várjuk jelentkezésed, és köszönjük, hogy érdeklődsz!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144052035

Jófogás alkamazás QR kód