Tulajdonságok

Helység: Gyál
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító

Munkavégzés hétfőtől vasárnapig heti 2 pihenőnappal, ami szabadon megválasztható!
Munkaidő: 22:00-06:45-ig.
Feladatok: salátafeldolgozó üzem helyiségeinek, eszközeinek takarítása, üzemi higénia betartása.
Elvárások: 8 általános, jó fizikum, takarításban szerzett gyakorlat.
Bér: nettó 180.000 Ft

Jelentkezni itt, vagy a laura.hent@manpower.hu e-mail címen keresztül, illetve telefonon lehet.
Telefonszám: 06301951232
Feladás dátuma: május 23. 11:14.

Térkép

Cím: Pest
Gyál

Kapcsolatfelvétel