Tulajdonságok

Helység: Vác
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Szakmai asszisztens
Cégnév: Saas4U Kft

Leírás

Asszisztenst KeresÜnk!

Ha szereted a kihívásokat, egy vidám, megbecsült csapat részese szeretnél lenni és mindeközben szakmailag is fejlődnél, köztünk a helyed!

Feladatok:
Asszisztensi feladatok ellátása, adminisztráció (postázás, fénymásolás, szkennelés, iratrendezés, könyvelés előkészítés, számlázás, stb)
Saját boltokkal, viszonteladókkal, Kollégákkal kapcsolatos feladatok ellátása
Cég működéséhez szükséges beszerzések, vásárlás, rendelések lebonyolítása
Egyéb, ad-hoc asszisztensi feladatok ellátása
Rendszereink, facebook profil kezelése.
Árukészlet, beszerzés, árazással kapcsolatos közreműködés.

Az ÁllÁshoz TartozÓ ElvÁrÁsok:
Minimum középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
Excel kimagasló ismerete
1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
Precizitás, rugalmasság, önállóság
Rátermettség, energikus
Jó kommunikációs és együttműködési készség
Csapatszellem, Önálló munkavégzés
Toleráns, vidám, szociábilis személyiség

AMIT KÍnÁlunk:
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Versenyképes fizetés
Mobiltelefon
Cégautó

Munkavégzés helye:
Vác

ÖnÉletrajzodat Az AlÁbbi ElÉrhetŐsÉgeken VÁrjuk:
E-mail cím: iroda@saas4u.hu
Telefonszám: 06-30/436-6147
Feladás dátuma: július 9. 18:24.