(Hirdetés azonosító: 84774741) Hirdetés kezelése »
5 db
Bruttó bér: 1 292  Ft / óra Bruttó bér: 1 394  Ft / óra Bruttó bér: 1 700  Ft / óra Bruttó bér: 1 377  Ft / óra Bruttó bér: 1 377  Ft / óra Bruttó bér: 1 224  Ft / óra Bruttó bér: 1 360  Ft / óra Bruttó bér: 1 343  Ft / óra Bruttó bér: 1 411  Ft / óra Bruttó bér: 1 343  Ft / óra
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Vecsés
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: Bartfa Kft

Vecsési, 1996 óta működő asztalos üzem szakembert,illetve segédmunkást keres. Cégünk elsősorban fa nyílászárók gyártásával, felületkezelésével és beépítésével foglalkozik. Ez mellett egyedi bútorok tervezését, gyártását is vállaljuk.
Amit kínálunk:
- bejelentett munkahely
- hosszú távú munkaviszony
- útiköltség támogatás
- versenyképes fizetés
- órabér 900-1700 ft
Fényképes önéletrajzokat várjuk az info@bartfa.hu e-mail címre, vagy időpont egyeztetés személyes megbeszélésre a 0620-9621314-es telefonszámon.
Feladás dátuma: október 13. 12:19.

Térkép

Cím: Pest
Vecsés

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel