Tulajdonságok

Helység: Újlengyel
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Inter- VM Trans Kft

Leírás

Kézi Autómosó

A Inter-Vm Trans Kft. 1999-ben alakult, nemzetközi árufuvarozói és belföldi személyszállítói tevékenységet 190 főt foglalkoztató magyar tulajdonú cég veresegyházi telephelyére keres munkatársat Kézi Autómosó munkakörbe:Feladatok: Új és használt gépjárművek mosása, külső és belső tisztítása Elvégzett munkák ellenőrzése, takarítási hibák javítása A mosó rendjének, tisztaságának fenntartása Kárpittisztítás Elvárások: Jó problémamegoldó képesség Alkalmazkodó készség, csapatszellem B kategóriás jogosítvány Autómosó berendezés használatában szerzett tapasztalat Kézi autómosóban szerzett tapasztalat Amit nyújtunk: Stabil munkahely Családias légkör
Állás, Munka Területe(I):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Egyéb fizikai munka
Takarítás, Tisztítás
Szakmunka
Egyéb szakmunka
Teljes munkaidő
Szükséges Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges Nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés Helye:
Veresegyház
Érdeklődni:
+36 30 430 4312
Feladás dátuma: március 23. 15:54.

Térkép

Cím: Pest
Újlengyel

Kapcsolatfelvétel