Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Lagermax Autótranszport Kft

Szeretne biztos, stabil munkahelyet, amivel hosszú távon tervezhet?

Autóraktári csapatunk bővítése céljából folyamatosan várjuk új munkatársainkat az alábbi munkakörre:

Autóraktári Átvevő/Végkontrollos

Feladatok:
a nemzetközi autógyárakból közúton és vasúton beérkező gépkocsik fogadása, előre meghatározott, betanított ismeretek szerinti átvétele és ellenőrzése
végellenőrzési munkálatok ellátása: a telephelyről történő kiszállítások előtti ellenőrzések elvégzése rögzített szempontok alapján

Elvárásaink:
alapfokú iskolai végzettség
B kategóriás jogosítvány
a feladatok elvégzéséhez előképzettség nem, viszont jó gépjárművezetői készség szükséges
jó állóképesség
megbízhatóság
felelősségteljes munkavégzés

Amennyiben érdeklik a fenti feladatok, akkor várjuk jelentkezését vagy a jófogás oldalán, vagy a hr@lagermax.hu e-mail címre.

Lagermax: Együtt Mozgásban
www.lagermax.com/hu
Feladás dátuma: szeptember 21. 17:47.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel