Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: KF Service Solutions Kamion Fényező Kft

Folyamatosan fejlődő gépjármű karbantartással és javítással, valamint gépjármű átépítéssel foglalkozó cégcsoportunk dunakeszi telephelyére hosszútávú munkavégzésre keres, önállóan dolgozni tudó:

- Autószerelőt

Feladat:
-Autóbuszok szervizelése, javítása, ütemezett karbantartás elvégzése

Elvárások:
-Szakirányú iskolai végzettség
-Tanulás, fejlődési hajlandóság

Amit kínálunk:
Hosszútávú munkalehetőség
Kiemelkedő bérezés
Biztos, törvényes munkaviszony
Utazás támogatás, útiköltség térítés
Megfelelő munkakörülmények

Előnyök:
-Középfokú végzettség
-Szakmai gyakorlat
-D kategóriás jogosítvány
-Diagnosztikai műszerek használatának ismerete

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Szakmai önéletrajzokat a bérigény és pozíció megjelölésével karrier@kamionfenyezo.hu címre kérjük megküldeni.
Feladás dátuma: március 20. 12:27.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel