Tulajdonságok

Helység: Százhalombatta
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: KF Service Solutions Kamion Fényező Kft

Százhalombattán lévő jól felszerelt, modern műhelyünkbe keresünk elsősorban autóbuszok és személyautók javításra kollégákat az alábbi autószerelő/autóvillamossági szerelő munkakörbe.

Az önállóan dolgozni tudó nagy tapasztalattal rendelkező kollégáknak magas fizetést és cafeteriát biztosítunk valamint bejárási és szükség esetén lakhatási támogatás is.
A meghirdetett állasokra pálya kezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

Az állásokkal kapcsolatban a 06-20-2921929 számon lehet érdeklődni.
Önéletrajzokat bérigény megadásával az info@kamionfenyezo.hu e-mail címre kérjük megküldeni.
Feladás dátuma: július 10. 16:56.

Kapcsolatfelvétel