Egyedi ajánlat!
Helység: Érd
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: bz-dt

Érdi szervizünkbe keresünk MegbÍzhatÓ,dolgozni akaró és tudó kollégát vagy kollégákat!
Munka végzés helye : Érd Daróczi és Szovátai út sarok.
Munka idő : Hétfőtől - Péntekig 8-17 óráig.
Elvárások/Előny :

- DÍzel és benzin üzemű motorikus javításban tapasztalat.
- Fék-Futómű és kötelező szervizben való tapasztalat.
- Motor diagnosztikai ismeretek,B kategóriás jogosítvány.
- Önálló munkavégzés és hiba feltárás.
- Saját munkájára és környezetére igényes és precíz
- Káros szenvedélytől mentes (alkohol) életvitel.
- Jó kommunikációs és hiba megoldó készség,találékonyság.

Amit kínálunk :

- Kimagaslóan magas bérezés : Minimum 200.000.-Ft , Maximum 400.000.-Ft (közötti) fizetés / hó! De lehetőség van teljesítmény bérezésre is + x havi fix fizetés!
- Fiatalos csapat
- Tovább képzési lehetőség
- Meg becsülés és hozzá állástól és teljesítménytől függően egyéb juttatások lehetősége.
- Részarányos útiköltség térítés.

Mindenki jelentkezését szívesen fogadjuk,aki szeretne egy megbízható és dolgozóit meg becsülő cégnél dolgozni!

Önéletrajzot küldeni ide : bzdtdieselcentrum@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel